Vítejte a těším se na Vás.


Horoskop 2014

2. ledna 2014 v 5:05 | Natty |  Horoskopy

Kozoroh

Rok 2014 by měl být podle horoskopu spíše rokem stability. Rozhodně nebude tak bouřlivý jako předchozí léta, měli byste ho prožít s mnohem menším množstvím stresu a nespokojenosti. Budete držet ruku na pulsu událostí, podaří se vám kontrolovat vše, co se bude dít kolem vás. Důležité je, abyste dobře pochopili sami sebe a naslouchali přáním své mysli a organismu. Každý si svůj osud vytváří sám.

Práce: Na začátku roku budou podle horoskopu Kozorozi zavaleni prací. A nebude se jí možné vyhnout nebo ji odložit, protože bude nutno vylepšit rodinný rozpočet po finančně náročnějších Vánocích. Zbytek roku bude klidnější, budete mít více příležitostí jak vydělat pár korun navíc, zvláště po létě. Pozor si musíte dávat jen na riskantnější investice, rok 2014 by měl být spíše konzervativnější a podle zásady, že lepší je vrabec v hrsti než hejno holubů na střeše.

Láska: V lásce si to nejvíce užijí ti Kozorozi, kteří již dříve začali vychutnávat atmosféru rodinného štěstí. Rok 2014 bude pro ně podle horoskopu plný vášní a romantiky. Partner jim snese modré z nebe a případné spory se bleskurychle vyřeší ku oboustranné spokojenosti. Single také nejsou na ztracené pozici, jen se musí přestat schovávat a vymlouvat. Stačí udělat docela malý krok a jejich situace se změní. A to natrvalo. Konec roku by měl být plný lásky a romantiky pro všechny.

Zdraví: V tomto roce horoskop doporučuje pro toto znamení zvěrokruhu pravidelné posilování imunity. A to jednak vyváženým jídelníčkem, ale také pravidelným pohybem, protože pohyb a čerstvý vzduch organismus posílí taky. Kozoroh, který se bude jen rozvalovat doma a chroupat sladkosti či slané pamlsky bude nemocný Kozoroh. Nejvíce jim hrozí různé sezónní nemoci a před těmi chrání právě dobrá imunita. Měli by si také hlídat zdravotní stav svého okolí a nemocným se pokud to jen půjde vyhýbat. Bohužel v tomto roce je riziko přenosu onemocnění od někoho blízkého zvýšené.

Vodnář

Vodnář může očekávat velmi povedený rok 2014. Podle horoskopu se vám začnou postupně plnit přání a také se vám výrazně rozšíří obzory a uvidíte, co všechno ještě můžete udělat. Bude to skvělý čas pro všechny ambiciózní osobnosti a i ti, co mají nižší sebevědomí najednou uvidí, kolik toho jsou schopni dokázat. Velkým pomocníkem pro toto znamení zvěrokruhu bude předtucha. Jen je nutné si dávat pozor na to, co říkají lidé kolem. Pokud možno by se Vodnáři měli vyhýbat všem intrikám a zákulisním jednáním.

Práce: Podle horoskopu by Vodnáři v roce 2014 měli získat výrazně více peněz díky nějakým velmi výhodným obchodním smlouvám a nebo dlouhodobým kontraktům. Nejlepší je si naplánovat na počátku roku program na všech dvanáct měsíců a pak ho důsledně realizovat. Podle horoskopu největší finanční injekce přijde po létě. Vodnáři by si měli dávat velký pozor na jazyk a neříkat všem, co se chystají udělat. Spousta lidí nemá charakter a klidně cizí nápad ukradne.

Láska: Toto znamení by v roce 2014 mělo získat nový náhled na všechny záležitosti týkající se lásky a partnerského vztahu. Mnoho věcí bude nutno přehodnotit, některé záležitosti se musí konečně vyřešit i kdyby to na začátku bylo velmi nepříjemné. Dobré by bylo najít nějakou rovnováhu mezi prací a domácnosti, ta první by neměla převažovat, jinak to bude neustálým zdrojem konfliktů. Dovolené a větší rekreační výjezdy by měly být podle horoskopu tím nejromantičtějším obdobím.

Zdraví: Vodnáři se budou cítit výrazně zdravěji a silněji než v předchozích letech, bude to ideální čas pro různé náročnější sporty, také aktivní dovolená spojená se sportováním či náročnější turistikou organismu jen prospěje. Pokud se objeví nějaké potíže, měly by být spojeny hlavně s páteří a klouby. Většinu z nich lze vyřešit správnými cviky, které by měl předepsat odborník. V zimě a na začátku jara mohou být podle horoskopu menší potíže s psychikou, většinou za ně bude moci stres.


Ryby

Rok 2014 bude pro znamení zvěrokruhu Ryby rokem zodpovědnosti a práce. Můžete mít menší problémy při spolupráci s jinými lidmi, protože ne každý bude mít stejné názory a cíle. V konfliktních situacích bude nejlepší úsměv a pozitivní nastavení, leckdy zázraky udělá odmítnutí podpořené podáním ruky. Základem úspěchu bude podle horoskopu samostatnost.

Práce: Pracovitost, zodpovědnost a samostatnost budou velmi důležité, zvláště během krizových měsíců, kdy ne vše musí jít podle představ. Část volného času by bylo dobré věnovat dovzdělávání se a zlepšování svých schopností. Připraveným štěstí přeje. Horoskop doporučuje, aby mezi prací a rodinou byla jistá rovnováha. Není možno všechno obětovat získávání peněz. Ty jsou důležité a přijdou, ale rodinné štěstí je velmi křehké a leckdy to co je rozbité už nikdy nejde dokonale opravit.

Láska: Ryby v roce 2014 udělají několik velmi významných rozhodnutí, které se budou týkat jejich osobního života. Každé z nich bude předcházet velmi pečlivá analýza, která rozebere plusy a mínusy. Ve vztazích může dojít ke konfliktům, podle horoskopu toto znamení zvěrokruhu se vykáže výjimečnou tvrdohlavostí. Ale stačí si stát na svém a souběžně řešit věci racionálně bez hysterie. Nový nebo lepší partner se nejpravděpodobněji objeví na jaře.

Zdraví: Někdy je nutno se koncentrovat na svém zdraví trochu více a rok 2014 je právě tento případ. Podle horoskopu bude pro Ryby velmi důležité udržet velmi dobrou fyzickou i psychickou formu. Protože potíže na jedné straně vytvoří problémy i na té druhé. Pro toto znamení zvěrokruhu je velmi důležitý pravidelný přísun vitamínů, z potravin jsou nejdůležitější zázvor, česnek, cibule, citron a zelený čaj. Kdo na jaře a v létě popracuje nad fyzickou kondicí, tomu se na podzim vyhnou různé chřipky a nachlazení. Celý rok bude skvělý pro zanechání různých zlozvyků.

Beran

Pro každého, kdo se narodil ve znamení zvěrokruhu Beran, bude rok 2014 rokem velkých změn. Vyznačí si nové cíle a začnou velmi pilně pracovat na jejich realizaci. Povede to ke zlepšení životních podmínek a k výrazně lepší náladě, zvláště v druhé polovině roku. Podle horoskopu nejlépe na tom budou ti Berani, kteří se budou rozhodovat hlavně podle svých zájmů a také ti, kteří budou mít hodně odvahy a nesloží se hned před první překážkou.

Práce: V roce 2014 se Vám konečně vyplatí to velké pracovní úsilí, které jste ukazovali o rok dříve. Lepší pozice znamená i více finančních prostředků, jen si musíte dát pozor, abyste nebyli příliš rozhazovační. Zvláště letní měsíce budou podle horoskopu plné pokušení. Ale rozumný Beran vždy myslí i na zadní kolečka. Na podzim se vyhýbejte různým intrikám a zákeřnostem spojeným s obchodem či prací, protože byste zbytečně byli hromosvodem vzteku, až to všechno praskne.

Láska: Hodně lásky si vychutnáte už v zimě. Bude to období, kdy pocítíte spoustu vřelého citu a pokud ještě partnera nemáte, bude to ta nejlepší chvíle, kdy byste se konečně měli rozhodnout pro toho, kdo s vámi bude kráčet bok po boku po zbytek života. Jaro také bude velmi příjemné, k určitému ochladnutí citů dojde v létě, ale tam by to prázdninové zábavy a radovánky měly přehlušit. K oživení zase dojde s příchodem chladnějších dnů.

Zdraví: V roce 2014 musíte co nejvíce pečovat o svou psychickou pohodu a rozbouřené nervy. Nejvíce stresu čekejte na samém začátku roku a pak kolem srpna. To je čas, kdy budete také muset věnovat hodně času příjemnému odpočinku. Horoskop předvídá nějaké menší problémy se zuby (bohužel zase) nebo dásněmi, raději tentokrát nezanedbávejte povinnou preventivní návštěvu u zubaře. Jste to co jíte není jen jméno televizního pořadu, je to i velké moudro, na které byste neměli zapomínat.

Býk

Pro znamení Býka by měl být rok 2014 podle horoskopu časem rozhodování, kdy bude potřeba určit, kam se ve svém životě vydáte. Musíte se rozhlédnout pořádně kolem sebe a říci si, jestli to, co děláte vám přináší dostatek uspokojení a radosti. A pokud ne, tak je nutno začít to špatné měnit k lepšímu. Nezapomínejte, že byste si měli hodně věřit, jinak nikdy nedojdete do cíle.

Práce: Podle horoskopu je docela pravděpodobné, že se v jedné chvíli prostě budete mít všeho dost, bouchnete do stolu a radikálně skončíte práci nebo nějakou podnikatelskou aktivitu. A pak si dáte na několik měsíců klid na posbírání myšlenek. Nemusí to být špatný nápad, jen nezapomínejte, že pokud nebudete mít dostatečné finanční rezervy, po příjemné pauze zjistíte, že musíte dělat horší práci než předtím. Dobrý rok pro investice do bydlení.

Láska: Na konci dubna a května lidi ze znamení zvěrokruhu Býk čeká hodně lásky. Buď poznáte někoho nového, kdo ovládne vaše srdce a nebo partner vám začne snášet modré z nebe. Budou to jedny z nejkrásnějších chvilek v celém roce. Vychutnejte si je. Ve vztahu bude nejkritičtější počátek podzimu, může se stát, že každý den budete začínat i končit nějakou nepříjemnou hádkou. Bohužel, ne vždy se dá ustupovat, někdy i konflikt může přispět ke zlepšení situace.

Zdraví: Největší problémy budou podle horoskopu spojené s únavou a znechucením z práce, které se mohou přeměnit i na menší deprese. Pokuste se hledat v životě to nejpozitivnější. Také Býkům hrozí, že na začátku jara budou mít oslabenou imunitu a totéž se zopakuje i s příchodem podzimu. Tady pomůže vyvážený jídelníček a dostatečný přísun vitamínů a minerálů.


Blíženci

Rok 2014 by měl být pro Blížence rokem ukončování. Máte spoustu pracovních i osobních záležitostí, které se táhnou a táhnou a konec není vidět. Nyní podle horoskopu budete mít výtečnou možnost vše uzavřít a to jak radikálními seky tak i rozumnými postupnými krůčky. Občas budete mít dojem, že nic se nedá stihnout, ale bohudík to bude jen dojem.

Práce: Povinností bude víc než dost, bohužel se musíte připravit na časté situace, kdy jí budete muset obětovat i nemálo svého volného času. Na druhou stranu to přinese i jisté výhody, více práce znamená i více peněz a jak se říká, těch není nikdy dost. Nejnáročnější bude první polovina roku a letní měsíce, pak by se situace měla relativně uklidnit. Kdo šetří má za tři, ale také nemá z života tolik potěšení.

Láska: Pracovní vytíženost ovlivní i váš citový život. Málo času na domácnost nepřeje ani hledání lásky ani společnému životu s partnerem. Rok 2014 bude podle horoskopu pro každého ze znamení zvěrokruhu Blíženci testem síly vztahu, můžete čekat i velmi nepříjemné chvíle, ale nakonec by vše mělo dopadnout výtečně. Občas je lepší poprosit o trpělivost předem a ne tlačit na partnera aktuální situací.

Zdraví: Optimistický přístup k životu vám pomůže zvládnout i ty nejtěžší situace. Podle horoskopu byste se měli hodně usmívat, hledat radosti i v naprostých maličkostech a díky tomu zjistíte, že nic není tak černé, jak to na začátku vypadá. Budete si muset dát trochu pozor na žaludek a trávicí soustavu obecně, pokud plánujete shodit nějaká ta kila, nyní se vám to konečně podaří.

Rak

V roce 2014 byste podle horoskopu měli více věřit lidem. Jen díky nim se vám podaří dosáhnout cíle a jen oni vám pomohou v těch nejnáročnějších situacích. Co nejlepší vztahy s rodinou i přáteli a také s obchodními partnery či spolupracovníky jsou prostě nyní základ. Tento rok by měl být také rokem vzdělávání, školení či získávání nových schopností a znalostí.

Práce: Čekejte opravdu velmi náročný počátek roku. Povinností bude spousta, mnoho věcí se nebude dařit a zároveň se k tomu připojí i menší finanční problémy. Později se situace začne postupně uklidňovat a dokonce v druhé polovině roku můžete čekat nějaké povýšení nebo změnu práce a výrazné zlepšení domácích financí. Dovolenou si raději odložte až na podzim. Přemýšlejte o nových nápadech, pokuste se hledat originální řešení různých povinností.

Láska: Flirty a romantika, to bude podle horoskopu náplň roku 2014 pro každého, kdo byl narozen ve znamení zvěrokruhu Rak. Dokonce i v dlouhodobých partnerských vztazích se může objevit nějaké pokušení. Budete velmi oblíbeni ve společnosti a u opačného pohlaví. Nejvíce získáte poctivostí a přirozeností, pokud se budete chtít v lásce prosadit silou, výsledek se sice může dostavit, ale bude jen velmi krátkodobý. Nejromantičtější bude druhá polovina léta.

Zdraví: Choďte pravidelně na preventivní prohlídky, mohou se objevit menší zdravotní problémy, které je nutno podchytit hned na začátku, aby se nezvrtly v něco velmi nepříjemného. Fyzicky i psychicky bude nejnáročnější zima na začátku i na konci roku. Nezapomínejte na odpočinek, ten bude v nejtěžších měsících pro vaše zdraví klíčový. Rak by si také podle horoskopu měl dávat obzvlášť pozor na silnici, hrozí nějaký úraz.

Lev

Pro Lvy bude podle horoskopu v roce 2014 nejdůležitější důvěra. Musíte se co nejvíce obklopit lidmi, kterým opravdu věříte. Ti vám pomohou v mnoha složitých a psychicky náročných situacích, které bohužel přijdou. Pokud možno ve všech momentech postupujte poctivě a snažte se říkat pravdu, vyplatí se vám to.

Práce: I když se vám bude zdát, že se svět kolem vás bortí, neztrácejte optimistický přístup k životu. Čeká vás trochu pracovních problémů, ale všechny se vám podaří vyřešit. Navíc získáte velmi cenné zkušenosti, které později budete moci ku svému prospěchu uplatnit. Po létě by se vám měla zlepšit finanční situace, ale pozor s výdaji, na konci roku se na vás nahrnou a bez rezervy můžete mít problém je zvládnout.

Láska: Pokud nemáte partnera, vaše situace by se měla výrazně změnit … čili již přestanete být single. Nebude to jen nějaký krátký románek, poznáte konečně velkou lásku. Podle horoskopu hrozí riziko, že lidé ze znamení zvěrokruhu Lev, kteří jsou v dlouhodobém partnerském vztahu se mohou začít nudit. A od toho už je jen krok k hledání nějakých "zážitků" mimo. Každý vztah se dá osvěžit něčím novým a zajímavým.

Zdraví: V tomto roce máte velkou šanci, že se vám podaří zbavit nějakých zlozvyků, které škodí vašemu zdraví. Budete mít silnou vůli, stačí si jen naplánovat termín a pak ho dodržet. Fyzická forma bude nejlepší v létě, na jaře a na začátku zimy vás mohou čekat nějaké menší zdravotní potíže. Ty vaše tělo bez problémů zvládne, jen se nebojte při prvních příznacích nemoci jít za odborníkem.

Panna

V roce 2014 byste podle horoskopu měli v sobě objevit nějaké nové užitečné schopnosti. Stačí je pak už jen trochu vypilovat. Také byste měli spíše věřit svým předtuchám, někdy ten šestý smysl je mnohem užitečnější než pečlivé a suché analýzy. Ale nemůžete na ně spoléhat úplně ve všem. Tam kde budou proti zdravému rozumu, tam vám nepomohou.

Práce: Na začátku roku raději vůbec nepřemýšlejte o nějakém odpočinku. Několik týdnů budete v jednom kole, pracovní povinnosti vás úplně pohltí. Lidé ze znamení zvěrokruhu Panna by měli pamatovat, že vše se dá zvládnout, ale tentokrát to bude hodně náročné. O volnu přemýšlejte až s příchodem jara nebo v létě. Finanční situace by měla být podle předpovědi horoskopu celkem normální, menší problémy, které se objeví v první polovině roku vyřešíte snadno a na konci roku si budete moci mnohem více vyhodit z kopýtka.

Láska: Panny, které žijí v partnerském vztahu by měly popřemýšlet, co by se všechno dalo vylepšit. Samozřejmě i vaše druhá polovička má své chyby, ale nikdy to není jednostranné. Začněte nejdřív u sebe a pak po několika malých změnách vyzvěte k témuž i partnera. Váš přístup mu bude inspirací. Horoskop naznačuje, že Panny, které jsou single, konečně změní svůj stav. A bude to láska jako trám. Najdete ji na cestách.

Zdraví: Rok 2014 je výborný pro všechny kuřáky, konečně se budou moci svého zlozvyku zbavit. Nejlepší je podle horoskopu léto. Na jaře počítejte s menšími psychickými problémy, mohou se objevit drobné deprese, převážně spojené s velkým pracovním tlakem. Ale zdraví by celkově mělo být spíše v pořádku, hlavně pokud svému organismu dopřejete dostatek aktivního odpočinku a pravidelný přísun hořčíku, vápníku a vitamínu D.

Váhy

V roce 2014 by Váhy měly přehodnotit, co je pro ně v životě opravdu důležité. Když se vám podaří uspořádat své záležitosti, rozdělit je podle závažnosti a pak se věnovat jen tomu opravdu významnému, uvidíte, že se vám žije mnohem příjemněji. Horoskop také doporučuje, abyste se nebáli někdy i trochu více riskovat. Pokud vám osud nabízí šanci, byla by škoda ji nevyužít hned ve chvíli, kdy se objeví.

Práce: Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Váhy by si měli uvědomit, že poctivá práce není ponižující. Ne vždy jsme nahoře, někdy můžeme být i dole a tak není dobré opovrhovat těmi, kteří zrovna nezastávají nejvýznamnější posty. Trocha smůla a týkat se to může každého. V lednu se vám podle horoskopu podaří vydělat nějaký hezký obnos, část z něho lze utratit, ale většinu odložte na finančně náročnější druhou polovinu roku.

Láska: Někdy rozchod není nutný. Pomůže i krátké odloučení. A nemusí být provedeno demonstrativně, můžete prostě vyjet na několik dní jen s přáteli a vyčistit si přitom hlavu. To se hodí všem Váhám, v jejichž vztahu to začíná skřípat, ale přitom většina je spíše pozitivní. Pokud hledáte partnera, pokuste se kombinovat upřímnost s malou dávkou vyzývavosti a odvahy. To bude to správné koření pro vznik nového vztahu.

Zdraví: Celý rok byste si podle doporučení horoskopu měli hlídat jídelníček. Vašemu tělu přestává prospívat cukr, i když se vám může zdát, že je naprosto dokonalým zdrojem energie a nebo vás večer příjemně uklidní. Nejlepší by bylo vše konzultovat s odborníkem, který určí, co vaše tělo postrádá nejvíce. Na konci podzimu vám hrozí nějaký menší úraz, takže buďte opatrní, v tomto období se raději vyhýbejte extrémním sportům.


Štír

V roce 2014 se v životě Štírů objeví někdo velmi důležitý, kdo bude mít vliv na vše co dělají. Nebude řídit váš život, ale jeho názor a postoje velmi silně ovlivní i vaše postupování. Během tohoto roku se budete moci zbavit mnoha zbytečných komplexů. Uvidíte, že mnoho vašich představ o vlastních schopnostech ve skutečnosti je pouze mylný názor několika lidí z vašeho okolí.

Práce: Na začátku roku se budete muset znovu podívat na všechny povinnosti, které vám zůstaly od loňska. Každou z nich je potřeba dotáhnout do konce a u některých věcí musíte trochu přehodnotit svůj přístup. U práce si pamatujte, důležité nejsou jen peníze, významná je i jistota a stabilita. Jednorázová výhra či úspěch může člověka zmást a dotlačit ho ke špatným krokům. Léto pro vás bude nejlepším obdobím pro řešení různých záležitostí spojených se soudy, úřady a bankami.

Láska: Celý rok vás bude lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Štír ovlivňovat podle horoskopu romantická nálada a přístup k životu. A z hlediska lásky to bude opravdu milé, zvláště pokud se nenecháte otrávit nějakými radílky a rejpaly, kteří by vás chtěli srážet ze zamilovaných obláčků. V dlouhodobých vztazích se nejvíce vyplatí taktika "ty máš pravdu, já mám klid," samozřejmě jen do určité míry. Pokud polevíte v banalitách u důležitých věcí vám váš protějšek mnohem raději ustoupí. Single mohou v létě potkat velkou lásku.

Zdraví: Podle horoskopu je docela pravděpodobné, že v roce 2014 budete mít výrazně větší potřebu odpočívat. Při náročné fyzické aktivitě se mnohem rychleji unavíte. Ale není za tím nějaká nemoc, občas si jen organismus sám řekne, že by bylo na místě krapet zpomalit. Relaxujte hlavně o víkendech, pak budete mít dost energie na zvládnutí pracovního týdne. Štíři, kteří hodně sedí u počítače mohou mít na jaře a na podzim menší psychické problémy. Při prvních náznacích stačí vyjít na čerstvý vzduch a vše bude v pořádku.

Střelec

V roce 2014 se na vás bude moci vaše okolí hodně spolehnout. Střelcům se podaří vyřešit hodně rodinných sporů či zbytečných třenic mezi přáteli. Občas také budete lidi kolem sebe trochu řídit a směrovat podle vlastní vůle, ale s malou dávkou diplomacie se vám to bude dařit výtečně. Podle horoskopu získáte hodně nových zkušeností a i když většinu z nich nevyužijete okamžitě, rozhodně se vám v budoucnu hodí. Pořádně se rozmyslete, co je pro vás v životě nejdůležitější, a toho se pak držte.

Práce: Horoskop předpovídá lidem narozeným ve znamení zvěrokruhu Střelec docela pracovitý rok. Měli byste investovat nějaký větší obnos peněz a tato investice se dlouhodobě vyplatí. V práci si dejte trochu pozor. Někteří lidé, kteří se na vás mile usmívají, ve skutečnosti jen touží vás podrazit. Ve chvíli, kdy to zjistíte, nebojte se o tom informovat celé okolí a budete mít od nich na delší dobu pokoj. Pokuste si na začátku každého měsíce naplánovat důležité výdaje a vždy si nechte nějakou rezervu. Pokud vám na konci měsíce zůstane, uložte ji na horší časy.

Láska: V roce 2014 zjistíte, jak tradiční rčení, ve dvou se to lépe táhne, je skutečně pravdivé. V partnerském vztahu to sice bude občas trochu skřípat, ale kdykoliv, kdy dojde k nějaké krizi nespojené s rodinou, to právě váš partner bude vaší nejsilnější oporou. A pokud jste single, budete mít v zimě a na jaře mnoho různých příležitostí, jak svůj stav změnit a zbytek roku už prožít společně s někým. Zkouškou trvalosti vztahu bude pro vás letní dovolená.

Zdraví: Mělo by být podle horoskopu docela v pořádku. Nějaké menší nemoci spojené s ročním obdobím se vám nevyhnou, ale asi nikdo nedokáže být tři sta šedesát pět dní v roce v naprosto dokonalé formě. V tomto roce byste se hlavně měli věnovat svému vzhledu. Člověk, který je spokojený s tím jak vypadá, žije v mnohem menším stresu a tím pádem je i zdravější. Střelci by si měli hlavně dát pozor na kruhy pod očima, na kráse jim moc nepřidávají.
zdroj: internet

Pěkný den.

 


Komentáře

1 Hanka S. Hanka S. | E-mail | Web | 2. ledna 2014 v 10:08 | Reagovat

Přečetla jsem si "svého" kozoroha, Natty, a byla bych moc ráda, kdyby to fungovalo, aspoň co se stresu týká. Prozatím se plní to, že jsem hned první lednové dny zavalená prací, ale ta mi žádné finance navíc nepřinese. Je to totiž mamčino "velké prádlo" včetně žehlení, návštěva lékaře s mamkou a na neděli dvoje narozeniny, to přijdou mladí. ;-)  :-)
Další horoskopy si přečtu postupně. Díky za práci, kterou sis s nimi dala! :-)

2 Iva Iva | 2. ledna 2014 v 21:14 | Reagovat

Ahoj Nattynko v novém roce 2014! Tak jsem si přečetla svůj vodnářský horoskop a líbí se mi. Hlavně, co se práce týká. Hned zítra odpovím na inzerát, který mi poslala kamarádka. Třeba to zafunguje ;-)  :-D!

3 Natty Natty | 3. ledna 2014 v 5:49 | Reagovat

[1]: Hani, vzhledem k tomu, že jsi odhalila své znamení, je mi jasné, že budeš slavit nebo jsi slavila v nejbližších dnech narozeniny a tak ti alespoň takto přeji hodně zdravíčka a lásky do dalších let, mnoho inspirace pro foťáček i dušičku. ;-) Píšeš, že v neděli bude oslavička, tak určitě budeš dělat dort nejen pro sebe, ale i pro někoho dalšího v rodině, tak si to hezky užijte a také připijte malinko na zdraví, neboť je v životě společně s láskou nejdůležitější. ;-)

[2]: Ivuško, také tě zdravím v novém roce a jsem ráda, že jsi nakoukla. ;-)
Budu na tebe "vodnářko" myslet, aby ti práce vyšla a ty byla spokojená. Neboť spokojenost patří do kategorie "radost ze života" a ta je společně se zdravím a láskou v jednom ranečku. ;-) Tak hodně štěstí.

4 Hanka Hanka | E-mail | Web | 3. ledna 2014 v 16:07 | Reagovat

[3]: Vidíš, to mi ani nedošlo, Natty. Já už narozeniny měla koncem prosince, teď je bude mít starší vnučka a mamka. U nás je to samý kozoroh. ;-)
Dort dělám jen jeden pro vnučku, víc bychom jich nezvládli zkonzumovat. ;-)
Moc ti děkuji za milé přání. :-) Hanka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama