Vítejte a těším se na Vás.


Červen

18. června 2012 v 4:24 | Natty |  Toulky Vysočinou


Za měsíc březen, duben a květen jsme nachodili 319, 5 km.

1. - 12. června

Naše toulky byli na africkém kontinentu, kde jsme trávili překrásnou dovolenou, kterou jsem dostala jako dárek od svých dětí k 60. narozeninám, které mám 16. října. Za nádherný dárek moc děkuji a opravdu jsme si ho užili co nejkrásněji.Mrkající
Ani daleko od Vysočiny jsem nezapomněla na krokoměr a poctivě jsme denně chodili a měřili.Smějící se Denně jsme nachodili minimálně 10 000 kroků a tak máme dalších nejméně 72 km nachozených v AFRICE.


17.června


Nádherná neděle, na teploměru 30°C a my po odpoledním odpočinku u bazénu opět vycházíme společně s Roníčkem na procházku. To byla nádhera. Najednou překrásný pohled do zeleně, lesy, louky a obraz moře a pláže se vytratil do neznáma. Jak je naše zemička krásná, kolik dává rozličných obrazů k nahlédnutí - jsem šťastná, že žiji zde a za mořem a krásami cizích zemí stačí se jen letět podívat.


...krása šípkové růže...


...lesní fiala...


...louka kopretin...


...modř zvonečků...


..."kukačky" už odkvétají...


...první jahoda a hned jsem jí slupla...


...borůvkové překvapení...

Byla to nádherná procházka v nedělní podvečer, viděla jsem co všechno nového rozkvetlo za dobu, co jsme byli na dovolené, ochutnala jsem první jahodu a borůvky a naše další toulky budou opět krásami Vysočiny.

17.6 - 6 km 186 m25. června


Dnes jsme opět vyšli na pravidelnou procházku, tentokrát s cílem, že natrháme borůvky na svačinku do jogurtu.
Ani jsem nebrala foťáček, ale byla to škoda, neboť jsme viděli mraky borůvek a to by určitě za pěknou fotečku stálo. Našlapali sjme přes 9 000 kroků a domů jsem přišla docela unavená a zapoměla si vyfotit krokoměr. Nevadí - borůvky máme a počet si pamatuji.


...první letošní borůvky...


...první letošní houby (babky)...

25.6. 5 km 852 m

Za červen jsme nachodili 84 km.

 


Aktuální články

Reklama