Vítejte a těším se na Vás.


Březová kúra

3. května 2012 v 6:49 | Natty |  Bylinkové čaje

Už je pomalu čas...


kdo začal s kopřivami velmi časně, tak stejně jako my bude mít pomalu kopřivovou kúru za sebou a nastal čas, kdy můžeme plynule přejít na kúru březovou.

Lístečky břízy jsou nyní tak akorát a mají také nejvíce účinků na náš organismus. Stejně jako kopřivy čistí celý nás organismus a odvádí z těla přebytečnou vodu. Dopřát by si tuto kúru měli především ti, kdož trpí na otoky, a také ti, kdož chtějí hubnout.

Mladé listy břízy jsou skvělým přírodním léčivým prostředkem. Pomáhají při onemocnění močových cest, revmatismu, podporují metabolismus. Můžete si z nich připravit nálev, koupel, vlasový kondicionér. Mladé listy mají dezinfekční účinky. Celkově podporují metabolismus, proto jsou velmi vhodné při jarní očistné kúře.


Ale i když se cítíme zcela zdraví,
můžeme si dopřát třítýdenní březovou kúru pro zdraví a pročištění organismu.


Třikrát denně šálek březového čaje je pro naše zdraví přímo elixír a pokud jsme tři týdny popíjeli čaj kopřivový, tak nemusíme mít obavy z jarní únavy a nemocí z nachlazení.

Choďme do přírody, dýchejme čerstvý jarní vzduch,

kochejme se krásou rozkvetlých stromů a přinesme si také v košíčku trochu "zdravíčka", je zadarmo a má náš organismus blahodárné účinky. 


Aktuální články

Reklama