Vítejte a těším se na Vás.


Podrobný horoskop 2012

6. ledna 2012 v 7:05 |  Horoskopy

Kozoroh


Práce
Přes všechny předsevzetí vaše pracovní úsilí začátkem roku nemá očekávaný výsledek. Sklouzáváte k myšlenkám k úpravě vlastního bytu, chtěli byste se více věnovat tomu, co vás baví. Vaše snaha se rozmělňuje a nedostává vytýčenou hodnotu. Nevyčerpávejte se tím emočně a počkejte si na duben, kdy se vám povede jak v podnikání, tak i v zaměstnání. Díky Saturnu naleznete opět svůj směr a budete doceněni profesně. Usměje se na vás trochu i štěstí, když vaše zručnost dosáhne uznání, nepodlehněte však následně z toho domýšlivosti. V druhé půli nastává pro vás vhodné období na novou profesní orientaci, případně přechod na zajímavější pracovní náplň.

Vztahy
Vaše vztahy budou v tomto roce poznamenány jen drobnými výchylkami v náladách, každý měsíc se můžete cítit odlišně. Ale to podstatné je, že vás nečeká žádná prudká cesta nahoru nebo dolů. V červnu a srpnu můžete zažít ostřejší výměnu názorů, ale nenechte se moc vtáhnout do této roztržky, bude to jen výměna názorů k nově vytvořené situaci v domácnosti. Od září až do konce roku se vám nabízí prožití krásných chvil v přítomnosti partnera.

Peníze
Plody úsilí minulého období pocítíte začátkem roku na vydělaných penězích. Zdá se, že lepší už by to ani být nemohlo. Vaše domácnost má však velikou spotřebu. Nedávejte to však partnerovi příliš najevo. Nemusíte mít hned každou novinku a zvažte to s hodnotami trvalého užitku.

Zdraví
Do března se můžete těšit pevnému zdraví. Pak se chraňte nastuzení, zejména zrozenci první dekády (22.12.-31.12.), které by se mohlo dostat přes průdušky až na plíce. V červnu dávejte pozor co jíte, váš žaludek by mohl mít problémy. Od září se můžete věnovat v péči o tělo a zkrášlení, vaše pokožka se vám odmění svou vitálností.

VODNÁŘ


Práce
Vaše houževnatost a píle vám nebudou chybět ani v tomto roce. Týkat se to bude nejvíce zrozenců první dekády (21.1.- 31.1.) Neptun vede vaše sny k realizaci, což se může povést už v březnu a dubnu. Nenechejte si svoje plány a úmysly znehodnotit nepřejníky. Od září se ukáže, že jdete správnou cestou a dostane se vám od vedení satisfakce. Podnikatelům přeje celé léto, kdy někteří úspěšně rozšíří své působení i do zahraničí. Proto, kdo je nejistý v jazykových dovednostech, ať v tomto roce začne se zdokonalováním, celý rok přeje snadné výuce ve školách.


Vztahy
Začátek roku vám může klást překážky v citové oblasti, Saturn klade nároky na vaší osobu, takže nezůstává ani čas se pořádně věnovat partnerství. Milostný život však pro zadané i nezadané začíná ukazovat svou pozitivní tvář od března. Zvyšují se vaše sympatie k opačnému pohlaví a zvětšuje se počet přátel. Vhodné k seznámení je období dubna až července, kdy planeta Jupiter bude posilou každému takto hledajícímu vodnáři. Někteří se dají v září na kratší cesty, kde mohou taky potkat svůj ideál. Konec roku se nese v upevnění vztahů a v nadšené komunikaci.

Peníze
Vaše finanční jistoty jsou dobré, avšak někdy propadáte myšlenkám, že by mohli být ještě lepší. Toho můžete docílit novými nápady v práci, inovací v řešení problémů a podnikatelé v rozumné míře nákladů dobře míněnou reklamou. V červnu však nedělejte žádné významné rozhodnutí a nepodepisujte smlouvy, hrozí finanční ztráty. Poslední kvartál bude pro vás finančním přínosem a obecným uznáním


Zdraví
Po zdravotní stránce je tento rok pro vás průměrným. Občas se objeví potíže virového původu, někdy pohybové potíže a někdo bude překonávat těžkosti s ledvinami. Nejlépe na tom budou zrozenci třetí dekády (11.2.-20.2.). U nich dochází k posílení zdraví a k vyléčení některých zdlouhavých nemocí.

RybyPráce

Hned začátkem roku vstoupí Neptun do vašeho znamení ryb kde je doma a pozitivně bude podpořen ze znamení vah Saturnem. Přinese vám to pracovitost a vytrvalost spojenou s úspěchem a lepší porozumění s lidmi na pracovišti. Můžete taky konečně dostat nebo najít práci, která je blízká vašemu očekávání. Dařit se bude umělcům, kterým se povede uvést tvůrčí ideály v realitu. V březnu můžete pocítit neúměrný tlak na svou osobu ze strany klientů, pokud pracujete v obchodě nebo větší důraz na dodržování pracovní kázně ze strany zaměstnavatele. Rok vám může přinést několik pozitivních změn vašeho pracovního zařazení.

Vztahy

Začátkem roku můžete zaznamenat v partnerském životě nespokojenost a výčitky od partnera. Bude vás to vést k pokušení milostného dobrodružství s někým jiným. Červenec až srpnem si zahojíte narušené city příjemnými prožitky léta. Další měsíce jsou pro vás výhodné k upevnění vztahu nebo k zrealizování jiného, i když jen na přechodnou dobu. Fantazie a energie, to vykonat, máte dostatek.

Peníze

Tento rok bude obdobný jako ten minulý. Začátkem roku zbytečně nečekejte výrazné finanční vylepšení. Může se vám však nabídnout šance si vydělat novým způsobem. Ve druhé polovině roku dojde ke zhodnocení vašich investic, vyplacení pohledávek nebo dědictví. Přátelům nebo známým raději nepůjčujte.

Zdraví

Začátkem roku můžou nastat obtíže nachlazení a hybnosti dolních končetin. Květen může pro vás znamenat psychické vypětí, ale letní měsíce prožijete v opravdové pohodě. V září a prosinci se střežte nečekaných úrazů. Říjen bude pro vás zdravotně úspěšný, můžete prožít dovolenou v nějaké exotické zemi.

Beran


Práce

Berani i v tomto roce prudce pokračují ve svém tažení za novou a důslednější seberealizací a vnitřním poznáním. Ze začátku roku na ně budou kladeny větší nároky, jak bývá zvykem, díky však harmonicky postavenému Marsu budou odvádět kvalitní a pečlivou práci bez známek vyčerpání. Potíže mohou nastat jen u beranů narozených v první dekádě znamení (21.3. - 31.3.), kdy budou čelit různým nedorozuměním na pracovišti s pocity nespravedlnosti a nedostatku svobody. Měli by tyto pocity rychle přehodnotit, protože v tomto případě bude mít pravdu přeci jen šéf a raději se v tom období více věnovat péči o tělo a sportování. Už od února někteří docílí plodů své práce, což může vést i k povýšení, nebo zlepšení pracovních podmínek, třeba formou účasti na školení. V období od května pozor na vaše prudké ambice, které by mohly někoho ohrožovat. Druhá polovina roku může pak už být pracovně klidnější.

Vztahy

Realistickému zkoumaní neuniknou ani vaše vztahy, projdou hranicemi testování a budete více vidět do jejich hloubky. Naleznete přesnou pozici, kde se v nich nacházíte a jakou mají podstatu. Může se jednat jak o partnera, kde si uvědomíte potřebu jeho přítomnosti s pocity jakési předurčené sounáležitosti, nebo v jiném případě vykonáte objev nefunkčnosti a sebedestruktivní tendence z jeho dalšího pokračování, anebo se jen prostě pokusíte o změnu. Měsíc květen a další však budou pro vás radostním prožitkem nových objevů a upevnění porozumění.

Peníze

Pro finance v tomto roku platí vyvíjet prozíravost a opatrnost kde je investujete. Planeta Jupiter vám teď přeje a situace na vašich účtech bude opět veselejší. Pluto vás obdaří silnou mocí intuice jak získat peněžní prostředky a materiální statky. Měsíc březen bude pro vás nejpřínosnější, z hlediska zvýšení platu, dědictví anebo objevení jiného nečekaného zdroje.

Zdraví
Berani narozeni v první dekádě znamení (21.3. - 31.3.) by měli počítat s možnými potížemi pohybového aparátu, pro skopce druhé dekády (1.4. - 10.4.) bude v dubnu ohrožení dýchacích cest, proto volte raději prevenci, jako vystavování se živlům nestálého počasí. Od června platí obecně pro všechny berany upevnění zdraví a užívání si krásného léta. V listopadu a prosinci pozor na zranění hlavy při sportu.

Býk


Práce

Vaše pracovní oblast bude v tomto roku na houpačce. Pro býky zejména poslední dekády (12.5 - 21.5.) může být začátek roku vysilující a namáhavý. Vaše dobré jméno může na pracovišti utrpět nějakou škodu, zachovejte si optimizmus, jak to umíte, a držte se od kousavých řečí stranou. Měsíc březen a duben budou pro vás štěstím, a kdo bude chtít, může úspěšně vyměnit nezáživnou práci za mnohem přijatelnější svému srdci. Vaše silně obsazené znamení v tomto období vám dodá potřebnou energii a odvahu, překonat tíseň starého, za předpokladu že neutonete jen v prázdných fantaziích.

Vztahy

Téměř po celý rok bude váš planetární vládce venuše pozitivně atakován všemi super planetami, což bude mít za následek hodně kontaktů, nových zážitků a příjemně prožitých vztahů. Ti kdo měli problémy doposud ve vztahu, tak budou okouzleni tou náhlou změnou v porozumění, upevní se partnerství. Ti kdo ještě jen čekají na svou hvězdu, určitě vyjde nad obzor a potkají svůj vysněný protějšek, pokud se naladí na tuto cestu hledání. V červnu a září může přijít přechodné citové ochlazení a pocity odcizení, je však na každém, jak se s tím dokáže vypořádat.

Peníze

Tento rok je pro vaše finance průměrný, budete si moct dovolit vše, co je ve vašem standartu. V lednu si můžete dovolit zariskovat třeba sázením, v březnu se dočkají peněz hlavně podnikatelé, nebo lidé pracující v showbyznysu. Taktéž je tu šance nějakého nečekaného daru, nebo věna, které se dlouho odkládalo. V červnu si dejte pozor na všechny pochybné transakce a možnosti investování a nesnažte se chovat rozhazovačně.

Zdraví
V tomto roce si dávejte pozor na prochlazení hlavy, v březnu a v dalších měsících hrozí celkové nastuzení, mohly by nastat problémy s ledvinami. Od května vám planety dodají hodně energie, tak s ní zkuste dělat i něco navíc. Určitě se vyplatí navštěvovat tělocvičnu, Jupiter vám v tomto roce dodá chuti do jídla víc než je zvykem, ať to tedy nezačne být znát na postavě.

Blíženci


Práce

Celý rok znamená pro blížence spontaneitu v oblasti pracovních vztahů, obratnost a vysoký výkon. Váš bystrý duch se nevyleká žádného problému a budete jej moci hravě vždy vyřešit bez pocitů velkého přetížení. V období února-dubna bude vhodná doba pro umělce, kulturní pracovníky a politiky, kdy mohou naplnit požadavky veřejnosti, a zhmotnit mnohé záležitosti v realitu. Ve druhé půli roku se povede blížencům, kteří se věnují obchodu, poroste obrat a oživí se zájem o jejich zboží. Toto platí pro obchod i obecně, kdy se stabilizují ceny a zvýší se prodej v rozumné míře. I když pocity nestability a nejistoty z dalšího vývoje mohou pokračovat a opatrnost bude přetrvávat.

Vztahy

Už od února vaše vztahy dostanou nový směr, budete si užívat života v plné radosti. Přichází nová kvalita soužití, mnoho věcí už vás přestane znervózňovat a v komunikaci si budete daleko více bližší a jistější. Docílíte mnohem více věcí, jako před tím. Společně žijící lidé se mohou odhodlat jít konečně ke společné svatbě, ti kdo ještě jen partnera hledají nebo si ještě jen na něj myslí, můžou si v této době načasovat v této věci jeho oslovení.

Peníze

Začátkem roku se může zdát, že vaše zdroje financí vysychají, ve druhém čtvrtletí však přijde příjemné oživení rodinného rozpočtu. Přijdou vám peníze za náročnou práci, kterou jste vykonávali v minulosti. A tento penězovod může poběžet z více stran. Celkově bude vaše finanční situace dost podobná vašemu naturelu dvojznačnosti, někdy více a jindy méně.

Zdraví
V tomto roce nemusíte zaznamenat žádnou zdravotní absenci, protože vyhlídky jsou pro vás výborné. Akorát v lednu v některých chladných dnech dbejte na teplé oblečení, může dojít k nachlazení celého organizmu a pohybovým potížím. Na podzim využijte léčivou energii Neptuna, který k vám bude příznivě promlouvat, můžete tak stabilizovat svoje zdraví, nebo kdo má nějaké problémy v tomto období je šance odhalit jejích kořeny a dojít k úspěšnému proléčení. V prosinci si dávejte pozor na prochlazení od nohou.

Rak


Práce

V lednu by se raci první dekády (22. 6.- 1. 7.) a třetí dekády (13. 7.- 22 .7.) měli pracovně šetřit, aby nedocházelo k přepínání a vysílení, stejně tak se ubraňte nepromyšleným výrokům na adresu k nadřízeným, mohly by vás pak mrzet. Vaše pracovní výkonnost bude kulminovat v dubnu, kdy můžete očekávat zvýšené ocenění za vaši snahu. Materiálně i finančně budete na velmi dobré úrovni, nenechte si zkazit náladu závistivci, kteří by vás mohli dostat do úzkých. To co máte, jste si zasloužili jen vlastní pílí, a není důvod nechat se vláčit vlastními výčitkami.

Vztahy

Vaše vztahy probíhají hlubokou proměnou a sebereflexí. Závisí jen na výsledku tohoto poznání, jak se koncem roku zachováte. Zejména zrozenci prvního dekanu (22. 6.- 1. 7.) mohou projít rázným poznáním, že už nejde dále pokračovat v submisivní roli. Každopádně je ještě dost podpůrných hvězdných aspektů, aby jste si prožili rok náramně skvěle.

Peníze

Od začátku roku vaše finanční situace plave na vodě a vyznačuje se střídmostí. Pravděpodobně hodně toho spolykala domácnost a nákladné vánoční dárky. Zrozence druhé dekády (2. 7.- 12. 7.) podpoří nečekaně partner. Zbytek si počká na měsíc duben, kdy se dočká stabilizace své pokladny a utěšený stav pak potrvá do konce roku.

Zdraví
Jistá omezení si budete přenášet ještě z původního roku, jako následek neumírněně prožitých svátků volna, nedostatku pohybu a přejídání. K vylepšení kondice dojde v březnu, kde budete žít novou energií a pohybem. Vhodný je pohyb na čerstvém vzduchu a v přírodě, v květnu ve společnosti přátel můžete prožít skvělé chvíle u sportu. V červnu a červenci dávejte pozor co a kolik toho jíte, aby nedošlo k žaludečním nevolnostem, problémům se střevy a bolestem hlavy. Když si naplánujete v srpnu dovolenou, může to být po všech směrech úspěšný relax s návratem s bohatými vzpomínkami a v dobré kondici.

Lev


Práce

Do nového roku se vrháte s nevšední pílí a odhodláním. Dařit se bude jak zaměstnancům, tak podnikatelům. Jakási neutuchající touha vás pohání do dalších úkolů a cílů, které chcete dovést do zdárného konce. Ve druhém čtvrtletí dosahují mimořádných výsledků lvi první (23.7. - 2.8.) a třetí dekády (13.8.- 22.8), v červenci taky zrozenci druhé dekády (3.8.- 12.8.). V září si dejte pozor na neznámou konkurenci, která se vám bude snažit vloudit do vašeho rezortu. Říjen může být pro vás významný v dalších úspěších rozšiřování firmy, nebo dobrých kontraktů. Zaměstnanci pocítí náhlou úlevu a porozumění na pracovišti.

Vztahy

Planeta Uran vám přinese do vašich vztahů menší rozruch. Ve větší míře nastane partnerská rekultivace se snahou zachovat stávají stav, v dalších případech se vynoří z neznáma dávno vysněné protějšky, které vás budou svádět a vy neodoláte. Nezadaným je předurčeno potkat svůj ideál. Prakticky celý rok se ponese v tomto duchu nespokojenosti, vášně a pokušení zažít nepoznané.

Peníze

Vaše finanční jistoty jsou začátkem roku neotřesitelné, v zaměstnání vše funguje jak má a podnikání přináší pořád nové dotace. Od dubna může pro zaměstnané nastat zvrat ke zhoršení tohoto statusu z důvodu přísnějších pravidel a firemních opatření. Nenechte se však unést k nepředvídatelným projevům a zachovejte chladnou hlavu, odpor by vás zbytečně vynesl do nepopulární opozice. Situace s penězi by se měla do konce roku sama upravit.

Zdraví
Začátkem roku budete v dobré fyzické kondici, nebudete ani zanedbávat sport a odpočinek. V květnu udělejte rychlou prevenci, při bolestech zubů hrozí záněty a přetrvávající bolesti. Stejně se chraňte před úrazy hlavy. Dopřejte si saunu a dostatek spánku.

Panna


Práce

Nové dny roku mohou být pro podnikatele dobrým startem, pomůže vám planeta Mars svou energií a pohybem. Únor až březen naznačují problém s koncentrací a cílevědomostí, nenechte vše usnout na vavřínech. Bude třeba vyvinout značné úsilí k překonání zastaralých procesů a postupů. Konec roku se vám však odmění úspěchem a návratem na výsluní. V těchto nelehkých obdobích bude třeba občas vypnout pracovní úsilí a oddat se zábavě a odpočinku.

Vztahy

Začátek roku pro vás připravuje rozbroje a střety v partnerství, může dojít k lehké nevěře. Ten kdo je nezadán naopak pocítí velikou nespokojenost se svým stavem a bude se snažit s tím něco udělat. Nehledejte však rychlá a zkratkovitá řešení, ublížíte si nejvíc sami sobě. V dubnu vstoupí Neptun do jemu přívětivého znamení ryb, kdy dojde k procitnutí a vylepšená intuice napoví zda jdete správnou cestou a jaké vztahy pro vás dávají větší smysl. Květen a září pak mohou být úžasným prožitkem znovuobjevené, nebo nově nalezené lásky.

Peníze

Tak jako v minulém roce i v tomto budou vaše finance stabilizované bez větších výkyvů. Navíc v březnu kdo chce, si může zariskovat investicí do nového produktu, nebo i ciziny. Zisk mohou přinést i akcie dlouhodobého charakteru. V květnu lze očekávat navýšení zisků z jakékoliv činnosti. Pro příjmy z obchodní činnosti mluví říjen a listopad.

Zdraví

Leden vás může překvapit nepřipravené nějakou virózou. V druhé půli roku pozor na úrazy a střevní potíže. V říjnu můžete začít s utužováním vašeho zdraví, sportem, zdravou výživou, relaxací a dýchajícími cvičeními. V prosinci se nechte obklopit vaší rodinou a promluvte si o sobě a vašich problémech.

Váhy


Práce

Celý rok bude pracovní činnost především pro váhy třetí dekády (13.10.- 23.10.) kreativní hrou a pro některé novou inspirací k umělecké činnosti. Dostane se vám uznání a potvrzení vaší přesvědčivosti. Obchodníci a umělci naleznou správné vnitřní vyjádření pro potřeby reality. V březnu a dubnu dejte však pozor na svůj myšlenkový rozmach, abyste se nedostali až za hranici želaného, vaše práce by se mohla dostat do slepých uliček. Svým elánem umíte nakazit i spolupracovníky, kteří si budou brát od vás příklad. V říjnu si ochraňujte svou křehkou rovnováhu.

Vztahy

V tomto roce budete mít možnost na sebe upoutat pozornost. Saturn slibuje, že váš vztah bude více stabilní a milující, dokonce zjistíte, že je v něm více lásky a porozumění, než jste si mysleli. Na pomoc vám přichází Pluto, které uklidňuje a zároveň vám kouzlem osobní magie přiláká váš protějšek. V létě se váš vztah může dostat do krize, ale pokud o něj zabojujete, nemusí to mít vážnější následky.

Peníze

V lednu neuzavírejte smlouvy a ani větší obchodní transakce, ani nikomu nepůjčujte peníze. Celkově v prvním půl roce vaše situace nebude utěšená, co se však změní od července. Potom si najdou peníze cestu k vám z větší dálky a od října očekávejte přidáno i ve vašem zaměstnání.

Zdraví
Začátek roku vám může připravit mnohá omezení, proto si pěstujte zdravou kondici už v prosinci. Mohou vás potrápit problémy s ledvinami a močovými cestami. Dbejte na dobrou cirkulaci krve, pokud budete cítit studené nohy, používejte jako prevenci pohyb, koupele nebo masáže. Léto vám vrátí ztracenou energii a prohřejete se nejlépe někde u moře, nebo kvalitního jezírka. Odnesete si příjemné prožitky a zásobu zdraví minimálně na půl roku dopředu.

Štír


Práce

Začátkem roku budete mít ztíženou situaci na pracovišti, vaše bezhlavé úsilí může vytvářet tlak na ostatní a zpětně vám to může být vytčeno nadřízeným. Zejména zrozenci první dekády (24.10.-2.11.). Tak dejte pozor, abyste neupadli do nemilosti jen kvůli takovým prostrannostem vlastní sebestřednosti. Ideální období je pro vás od srpna, kdy se vám dostane uznání a ocenění vašich snah. Počátkem podzimu vstupuje planeta Saturn do vašeho znamení, která vám ukáže, kde jsou vaše nejlepší kvality a co vám jde nejlépe, to může být i zajímavým podnětem k úvaze, zda je ještě současná práce pro vás nějak přínosná a ohlídnutím se k něčemu nově naplňujícímu.

Vztahy

Pokud plánujete objevit svou lásku, naplánujte si to na květen. Tento měsíc vám mimořádně přeje najít osudový vztah a jeho ukotvení ve stabilitě. Jupiter vám po celý rok přeje na tomto poli, můžete prožívat skvělá období naplnění a oboustranného porozumění. Nechte na sebe působit přirozenou intuicí této vesmírné síly a dočkáte se všeho, co nemuselo být dosud možné. Navážete hned několik dobrých přátelství, ze kterých si budete moct vybírat.

Peníze

V lednu si nechte o penězích jen zdát, ale už v únoru se vám povede dobrý kontrakt, za který budete odměněni. V říjnu se stražte před přílišným utrácením ve společnosti. V prosinci vás čekají v práci zasloužené odměny.

Zdraví
Vaše zdraví bude vystaveno v tomto roce mnoha zkouškám, což může jednak znamenat nedobrý stav a nerovnováhu organizmu, na druhé straně výzvy, kdy dané obtíže lze klasifikovat a zbavit se jich. Zkuste zvážit, zda nežijete v poslední době moc stresem a určitě je čas na preventivní prohlídky u lékaře, pokud to již dlouho odkládáte.

Střelec


Práce

Začátek roku pro Vás začíná v mírném optimizmu, vrháte se na všechny úkoly s nevšedním entuziasmem, držíte si vaše odhodlání pracovat velice vysoko. Nezapomínejte však přes veškerou práci na dialog s kolegy a okolím, které je už zvyklé na vaši přívětivost. Tento váš náhlý obrat by mohl vyvolat nepřátelské nálady. Vaše seberealizace může utrpět tvrdou ránu, ze které se můžete dlouho vzpamatovávat. Květen je v tomto ohledu pro vás nejrizikovější, své představy k nadřízeným vyjadřujte s ohledem na celek a nesnažte se moc prosazovat svoje představy přes odpor kolegů. Druhá půle roku může být pro vás klidnější, i když jistým rozmarům se asi nevyhnete.

Vztahy

Ve vašich vztazích převládá v tomto roce podobný princip jako v práci. Emoce by neměly vycházet až moc napovrch. Může se vám zdát, že jste to jen, vy kdo táhne za kratší provaz a váš vklad do partnerství nemá požadovanou protihodnotu. Potřebné lásky se vám dostane v dubnu a květnu, kdy dojde i k vzájemnému pochopení. Musíte však odhodit vaše jednostranné pocity stranou a přestat méně žít s hlavou v oblacích. Nečekejte od současného partnera více, než vám může dát, místo výčitek a vzájemné výměny názorů choďte raději společně mezi lidi nebo do kina, divadla, kde naleznete odpovědi. Nakonec možná zjistíte, že jste báječný pár, na kterém nikdo nevidí nic závadného, ale naopak, že vám to společně opravdu sedí a funguje. Konec roku může být nalezením kvalitativně nového pramene vzájemné přitažlivosti, vášně a okouzlení.

Peníze

Vaše finanční situace je velmi stabilní a v průběhu celého roku se vám vůbec nepovede špatně. V březnu vás čeká finanční odměna v práci za vaši cílevědomé úsilí, pro toho kdo podniká, to bude znamenat příliv zakázek a mimořádné zhodnocení svých investic. V červenci se povede obchodníkům a umělcům. V druhé půli roku ze samého nadšení nepropadněte mámení rozhazovaní peněz za zbytečnosti a nepromyšlených investic.

Zdraví
Začátkem roku si prospějte dostatkem pohybu, masážemi a taky pobytem v soláriu. V únoru předcházejte přejídání a pohybové pasivitě. Březen už může být pro vás přívalem energie a optimizmu. V dubnu máte ideální šanci vyrazit na hory nebo na delší dovolenou na lyžování do Alp. V druhé části roku zvolněte s pohybem, chraňte se před nachlazením a oběhovými potížemi.


Pěkný víkend.


 


Aktuální články

Reklama