Vítejte a těším se na Vás.


Horoskop 2012

28. prosince 2011 v 9:34 |  Horoskopy

Kozoroh

Horoskop na rok 2012 vypadá podobně jako ten loňský. Bude se vám pracovně dařit. Ocitli jste se pracovně kde jste chtěli a nyní nastává čas sbírat ovoce za svou snahu. Bude tomu tak v době od 5. října. Planeta Jupiter vstoupí do Vašeho šestého domu 11. června. Roční horoskop ukazuje změny v práci. Rýsují se jako kladné. V roce 2012 bude vhodný čas na hubnutí, pokud to potřebujete. Rovněž jsou hvězdy nakloněny plastickým operacím či změně image. Kozoroh vystoupí na vrchol společenského dění v době mezi lednem a červnem. Pracovně se mu bude dařit zejména po 11. červnu. Minulý rok jste se necítili nejlépe, ale letos přijde úleva. Stále si však na své zdraví musíte dávat pozor. Hlavně v první polovině roku. Přinuťte se zdravěji žít, dávejte si pozor na stravu a podobně. Máte hodně zájmů a práce. Zredukujte je pouze na ty podstatné, protože nenajdete dostatek energie na všechny. Důležité je abyste odpočívali, když pocítíte únavu. Rodinný život nebude velmi harmonický v příštím roce. Mnohé čekají neshody nebo přinejmenším těžké, složité období. V této oblasti se musíte vyzbrojit pevnými nervy a trpělivostí. Problémy se ukazují zejména mezi rodiči a dětmi. Konkrétně, pokud jste muž tak s matkou, pokud jste žena čekejte problémy s otcem. Z finančního hlediska to vypadá jako rušný, ale úspěšný rok. Utratíte spoustu peněz za nejmodernější techniku ​​a zařízení do domácnosti. Dávejte si pozor, abyste se zbytečně nezadlužili. Ve vašem horoskopu je aspekt někoho, kdo vydělává peníze z rodinného podniku nebo přes rodinná pouta. Toto ovlivní i vás.Rok 2012 bude pro Kozorohy rokem výšek a pádů. Pokud se vám bude finančně dařit tak maximálně. Pokud klesnou vaše příjmy, tak na samotné minimum. Vaše hlavní výzva bude udržení financí v pořádku. V lásce a společenském životě nepocítíte žádné změny. Když jste ženatý, vdaná zůstane tomu tak i letos. Pokud jste svobodní, váš stav se nezmění. Svobodní se však budou bavit a potkávat nové lidi více než vloni. Nebudou to však vážné vztahy.

Vodnář

Stejně jako v roce 2011 i v příštím roce, jsou hvězdy nakloněny lidem ve znamení Vodnář. Roční horoskop naznačuje harmonické období. Hlavně mezi lednem a 5. října. 5. října se planeta Saturn přesune do stresového aspektu a to znamená úbytek energie pro lidi narozené ve znamení Vodnář. Horoskop na rok 2012 naznačuje, že rok 2012 bude rokem krásy, objevování nových možností a zlepšování kondice. Bude vás zajímat mnoho věcí, musíte se však soustředit na ty hlavní, aby vás ty méně důležité zbytečně nezatěžovaly. Zdraví vypadá velmi dobře pro znamení Vodnář v následujícím roce. Cítíte se dobře, vypadáte dobře, co víc si můžete přát? Snažte se udržovat pozitivně naladěný. Pokud se objeví náznaky deprese, značí to zdravotní problém. Třeba ho vyřešit hned, jinak může mít negativní dopad na vaše celkové zdraví. V rodinném životě vás čekají klidné, harmonické dny. Vypadá to, že budete přestavovat nebo přistavovat. Zlepšíte své bydlení. Planeta Jupiter naznačuje zvětšení rodiny. Nemusí to být hned novorozenec. Může do vaší rodiny přibýt nový člen přes manželství, nový přítel, kterého budete brát jako rodinného příslušníka. Ženy narozené v tomto znamení budou plodnější než jindy. Hlavně do 11.června. Pocítíte podporu celé rodiny. Právě vy budete ten, kdo stmelí rodinu, přátele. Finance vypadají příznivě. Vodnáři mají výbornou intuici co se týče peněz a v roce 2012 ji naplno využijí. Investice, byznys, zvelebování majetku. Toto vše je ve vašem horoskopu. V kariéře se vyšplháte velmi vysoko. V lásce nečekejte nic převratného. Situace zůstane nezměněna pro většinu lidí narozených ve znamení Vodnář. Svobodní zůstanou svobodní, zadaní zůstanou zadaní. Láska nebude dominovat v životě Vodnáře letos.

Ryby

Rok 2012 bude náročný pro lidi ve znamení Ryby. Horoskop na rok 2012 naznačuje komplikace v lásce, financích i přátelských vztazích. Duševní život byl vždy důležitý pro Ryby. Roční horoskop ukazuje, že v příštím roce to bude platit dvojnásob. Budete mít pocit, že ztrácíte pevnou půdu pod nohama. Vaše finance budou nestabilní. Přátelství prošla po minulá léta mnohými zkouškami a tento stav bude pokračovat. Je velká pravděpodobnost, že ztratíte dobrého přítele. V lásce čekejte také bouřlivé období. Manželství a obecně vztahy Ryb budou zkoušeny. Své rodině věnujte zvýšené pozornost od 11.června až do konce roku. Kariéře se bude dařit do 31. srpna. Nejlepší čas na cestování bude od 31. srpna. Zdraví budou mít Ryby v podstatě dobré. Musí si však dávat pozor na různé nehody. Nebezpečné období bude trvat od ledna do července. Dávejte si zvýšený pozor na cestách, při práci s ohněm či ostrými předměty. Od dubna do června vás čeká šťastné a spokojené období s vaší rodinou. Hvězdy naznačují možnost předělávání domova, více společenských akcí, setkání s rodinou. V roku 2012 vás čeká rozšíření rodiny. Pokud uvažujete o prodeji nemovitosti, letos byste mohli vydělat hodně. Je zde možnost založení rodinného podniku. Finance projdou mnoha změnami. Stanete se finančně nezávislý. Nebojte se riskovat. Rok 2012 nebude převratným rokem ve vaší kariéře. Budete se více soustředit na svou rodinu, přátele a známé. Je to důležité pro klid vaší duše. Milostný život bude složitý. Čekají vás těžké časy. Svobodný budou mít více odvahy projevit své sympatie a city. Planeta Merkur (vaše planeta lásky) se bude letos posouvat rychleji než jindy a to bude mít za následek krátké milostné dobrodružství. V lásce byste měli být zdrženlivější v době od 12. března do 5. dubna, od 15. července do 7.srpna a od 6 - 25.listopadu.

Beran

Rok 2011 byl hodně prosperující pro lidi narozené ve znamení Beran. Roční horoskop na 2012 předpovídá pokračování blahobytu. Zdraví, energie, láska, finance se budou pořád zlepšovat pro znamení Beran. Horoskop na rok 2012 ukazuje, že hlavním tématem pro tento rok bude změna. Mnohý z vás prošli určitými změnami již v předchozích letech (např. rozchod, rozvod, změna zaměstnání) a nyní nastává čas, kdy se vaše situace obrátí k lepšímu. Změny sice budou dramatické, ale pozitivní. Ti co hledají lásku mají šanci, že ji letos potkají. Musí však pro to i něco udělat. Sedět se založenýma rukama a čekat nestačí. V roce 2012 se rýsuje i intelektuální rozvoj. Výborný čas na zvelebení bankovního účtu bude od ledna až do června. Komunikace s lidmi a rozvoj intelektu přijde po 11 červnu. Nejlepší čas na cestování bude přetrvávat až do konce srpna a váš osobní a sexuální život se zlepší koncem léta, na podzim. Zdraví lidí narozených ve znamení Beran bude v pořádku v roce 2012. Berani obvykle rádi sportují a udržují si kondici pravidelným cvičením. Co prospívá i jejich zevnějšku. Planeta Saturn se posune z vašeho znamení 5. října a to bude znamenat zlepšení zdravotního stavu, příliv energie. Odpočinek si dopřejte od 1-19. ledna, pak v době od 21.června do 22.července a mezi 21. a 31. prosincem. Planeta Jupiter se bude nacházet až do 11.června ve vašem finančním domě a to znamená, že se vám bude finančně dařit. Naskytnou se příležitosti obchodování se zahraničními klientami, ať už doma nebo v zahraničí. Je nutné ujasnit si co čekáte od budoucnosti. Pod vlivem planet Saturn a Pluto dojde ke změně na pracovišti. Nemusí to hned znamenat celkovou změnu pracoviště. Je možný postup, přeřazení. Změna bude zase pozitivní. Nemáte se čeho obávat. Otevřete svou mysl novým možnostem. V lásce budete muset být trpělivý. Lidé znamení Beran mají tendenci rychle se zamilovat, oddat a zapomínají při tom, že lásku mají nechat dozrát. Svobodní budou přitahováni k starším osobám opačného pohlaví. Pokud řešíte manželské problémy, situace se ustálí a zlepší. Rok 2012 bude hodně rušný pro Berany ze společenského hlediska. Čeká je hodně večírků a kulturních akcí. Měli by si však uvědomit, že někdy je lepší strávit večer s knihou. Nic netřeba přehánět.

Býk

Rok 2012 bude zajímavý pro lidi narozené ve znamení Býk. Roční horoskop naznačuje, že se vám bude v podstatě dařit. Hlavně v pracovní a zdravotní oblasti. Kromě vysokých výdělků bude pro vás důležité i uznání. Vděčnost ostatních bude dokonce na prvním místě pro lidi znamení Býk. Horoskop na rok 2012 ukazuje, že zdravotně budete v pořádku. Menší problémy vám může způsobit dieta, pokud se pokusíte shodit nějaké to kilo navíc. V lásce se Býkům nebude moc dařit. Tito lidé potřebují stabilitu, pocit bezpečí a jakousi rutinu, ale letos bude bohužel pravý opak. Intimní život Býků bude tvrdě zkoušen, hlavně po 5.říjnu. Planeta Jupiter vstoupila do vašeho znamení loni a vy si proto život užíváte naplno. Cestujete, dopřáváte si luxus. Planeta Neptun vstoupí v roce 2012 do znamení Býk a to sebou přináší nové přátelství, experimentování atd. V roce 2012 se bude dařit financím hlavně od 11. června. Vaše společenská špička nastane po 31. srpnu a v zdraví a v práci zaznamenáte zlepšení po 5 říjnu. Zdravotně budete na tom hodně dobře, s občasnými stresovými obdobími, které ale rychle pominou. Relaxovat třeba zejména v době od 20. ledna zhruba do 18. února a pak od 22. července do 22. srpna. V těchto dnech vás čeká zvýšený stres. Rodinná atmosféra bude relativně v pořádku. Pravděpodobně vás čeká stěhování nebo při nejmenším kosmetické úpravy vašeho domova. Očekávejte tyto změny v polovině července nebo pak později v září, říjnu. Z finančního hlediska se Býkům bude hodně dařit v roce 2012. Vysoké výdělky, drahé oblečení, šperky či luxusní restaurace. Toto vše vás čeká a nemine. V tomto roce je i možnost dědictví. Neznamená to ale, že musí někdo v rodině zemřít. Vyhlídky k většímu bohatství mohou přijít z pojištění nebo něco podobného. Finance vám tedy v tomto roce problémy dělat nebudou. Ale vypadá to, že se vyskytnou nesplnitelné nároky od vašeho zaměstnavatele. Vypadá to tak, že změníte funkci, firmu nebo dokonce celkově kariéru. Podporu vaší rodiny bohužel nemůžete očekávat. Budete v tom úplně sami. Problémy v práci budou mít za následek konflikty s nejbližšími. V roce 2012 hrozí hádky, rozchody, v mnoha případech dokonce rozvody. Pokud má manželství pevné základy, toto nepříznivé období překoná. Svobodní by se neměli bezhlavě vrhat do vztahů, nedej bože do manželství. Situace se přitvrdí po 5.říjnu. Ve vztazích letos raději vsaďte na kvalitu než na kvantitu.

Blíženci

Za posledních 9 let se toho událo hodně mnoho v životě lidí narozených ve znamení Blíženci. Horoskop na rok 2012 naznačuje, že tento rok bude klidnější, stabilnější a méně dramatický. Všechny podstatné změny se již udály. V kariéře, ve vztazích i v osobním životě. Pro většinu Blíženců to byly příznivé změny v konečném důsledku. 11. června vstoupí planeta Jupiter do prvního domu znamení Blíženci. Roční horoskop ukazuje, že to bude šťastný přesun. Přináší s sebou prosperitu, blahobyt. Tento trend by měl držet až do příštího roku. Budete cestovat za zábavou, budete si užívat život, dobré jídlo, víno ... Budete pociťovat štěstí a optimismus. Zdá se, že i v lásce budete mít více štěstí letos. V lásce vás čekají šťastné a úspěšné dny od Nového roku až do konce srpna. Osobní a rodinný život bude v popředí zhruba do 3. července. Pracovně a zdravotně se vám bude dařit hlavně od srpna letošního roku. V únoru a březnu můžete pociťovat mírnou únavu nebo stres, ale tento stav rychle pomine. Snažte se v tomto čase více odpočívat a nezatěžovat se zbytečnými věcmi. Pokud kouříte, měli by jste s tímto zlozvykem skoncovat. Nejoptimálnější období bude v říjnu, planety vám budou nakloněny v tomto smyslu. Pro Blížence nebude rok 2012 nejpříznivější co se týče rodinných vztahů. Hrozí zde konflikty s rodiči, sourozenci či vzdálenou rodinou. Třeba se vystříhat násilí a hádkám. V první polovině roku může dojít k operaci u člena rodiny. Dále horoskop na rok 2012 pro znamení Blíženci naznačuje prodej nebo koupi nemovitosti. V roce 2012 se připravte na zvýšený přísun financí. Do června si budete připravovat půdu a pak už budete jen sklízet úrodu. Tato pozitivní finanční situace potrvá až do roku 2013. Planety Jupiter a Venuše budou mít silné postavení ve Vašem znamení letos. Hlavně v době od 11. června až po zbytek roku. Láska si vás najde i když se vy nebudete snažit. Blíženci, kteří mají dlouhodobý vztah uzavřou manželství. Svobodní pravděpodobně najdou lásku svého života. S láskou úzce souvisí i přátelství. V tomto roce vás čekají nová přátelství a staré přátelství se utužuje. Na své přátele se letos můžete 100% spolehnout.

Rak

Minulý rok byl hodně stresující a složitý pro znamení Rak. Horoskop na rok 2012 ukazuje, že příští rok bude pro Raky pořád stresující, ale rozhodně jednodušší než ten předchozí. Pokud jste si nevyřešili nějaké zdravotní problémy, čeká vás to v tomto roce. Saturn, Pluto a Uran budou mít pořád silný negativní vliv na život lidí narozených ve znamení Rak. Roční horoskop ukazuje, že v říjnu planeta Saturn změní stresující aspekt za klidný pro znamení Rak a vy pocítíte úlevu. Po 5. říjnu by mělo nastat rapidní zlepšení. Zdravotně se vám polepší a pocítíte nával energie. Pokud budete muset jednat s právníky v tomto roce, buďte opatrní. Smlouvy nebo pojištění čtěte pozorně. Zjistěte si o záležitosti co nejvíce. Společenská špička čeká Raky až do 11. června. V práci se jim bude dařit hlavně do 31. srpna. Rodinným záležitostem hvězdy přejí po 31. srpnu. Pokud máte děti, ty vám budou dělat více starostí než radostí. Budete mít problémy s autoritou, nebudou vás poslouchat, dokonce se dá říci, že vás budou ignorovat. Situace by se měla zlepšit až v říjnu. Do té doby se vyzbrojte trpělivostí. Co se týče vašeho domova, je tu šance renovace. Zdraví Raků dostane znovu zabrat letos. Nehrozí vážné problémy či operace, jen budete často pociťovat únavu a stres. Pomohou vám bylinkové čaje, akupresura, jóga, meditace. Další věci, které vám zlepší náladu a dodají energii jsou květiny nebo zvířata. Finance nebudou hrát velkou roli ve vašem životě. Vaše finanční situace zůstane v podstatě nezměněna. Pokud se vám v roce 2011 dařilo, bude se vám dařit i v roce 2012. V době od 23.července do 22. srpna a od 6.září do 3. října bude situace dočasně pozitivnější než ostatní dny. Lidé ve znamení Rak zajímá více jejich kariéra než samotné peníze. Mnozí z vás budou nespokojení v zaměstnání. V letním období se pokusíte svou situaci změnit. Měli byste se zaměřit na vzdělávání. Pomůže vám to u hledání nové pozice. Letos nebude moc nakloněn ani lásce. V roce 2011 prošly vztahy Raků těžkými zkouškami. Ti, kteří to přežili, zůstanou spolu i nadále. Svobodní nemusí cestovat za láskou daleko, najdou ji hned v sousedství. V roce 2012 se Rakům zvýší sebevědomí a najdou pochopení pro ostatní. Bude to vlivem planety Neptun.

Lev

Rok 2012 se bude nést v duchu toho minulého pro znamení Lev. Horoskop na rok 2012 předpovídá, že dařit se vám bude v kariéře i zdravotně. Tento rok bude naplněn blahobytem a úspěchem pro lidi narozené ve znamení Lev. Roční horoskop 2012 naznačuje pokračování pozitivních změn. 11. června vchází planeta Jupiter do vašeho 10. domu a přináší sebou zásadní změny v zaměstnání a ještě i hodně příjemné společenské akce. 5.října vstupuje planeta Saturn do znamení Štír a to způsobí Lvu stres. Tento vliv však nezpůsobí seriózní problémy. V kariéře se bude Lvům dařit obzvláště v době od ledna do začátku června. Společenský rozkvět se očekává od 11.června s pokračováním do Nového roku. Lvi by se měli více soustředit na svou rodinu a nejbližší, hlavně od konce srpna do konce roku 2012. Zdravotně budou na tom lidé ve znamení Lva v tomto roce skvěle. Čas od času mohou pocítit snížení energie, ale nebude to nic vážného. Vitamíny, minerály a stopové prvky by neměly chybět ve vašem jídelníčku. Vztahy v rodině jsou harmonické už pár let a vy se více a více soustředíte na zvelebování životního stylu vašich nejbližších. Tato situace bude pokračovat. Pokud se plánujete v tomto roce přestěhovat udělejte to maximálně do října. Později mohou nastat komplikace. Ve finanční sféře budete více agresivní než dosud. Nebojíte se riskovat, nečekáte dokud peníze někdo nabídne, děláte všechno možné pro jejich nárůst. Máte sice vysoké nároky, ale nic co by se nedalo dosáhnout. Zvýšený příjem peněz bude souviset s cestováním do zahraničí, s obchodováním se zahraničními podnikateli a podobně. V roce 2012 vás čeká povýšení, odměny, celkové uznání. V lásce to vypadá letos nijak. Svobodní zůstanou svobodní a zadaní zůstanou zadaní. Pokud přecházíte ve vztahu těžším obdobím, vydejte se na dovolenou, výlet. Zpestřete si svůj romantický život a věci se vyřeší. Aktivní sexuální období pro Lvy bude od poloviny ledna do poloviny února a pak pár dní koncem března, začátkem dubna a ve středu července.

Panna

Pokud jste přežili roky 2007 - 2009, letos bude pro Vás hračka. Prošli jste různými zkouškami a krizemi, hvězdy Vám nebyly příliš nakloněny. Ale všechno na světě má svůj důvod. I když nás často osud zkouší, dělá nás to silnějšími. S odstupem času přijdete na to, že z tohoto negativního období můžete nakonec profitovat. Roční horoskop Panna říká, že na vás čekají v roce 2012 velké věci. Zdravotně se budete cítit výborně, čekejte i příliv energie. Nic nebude pro vás nemožné. V červnu se Jupiter posune do znamení Blíženci co vás trochu vyčerpá, ale tento posun vám slibuje něco výjimečného v pracovní oblasti. Ve skutečnosti dosáhnete svůj vrchol v kariéře. Horoskop na rok 2012 je optimistický i co se týče peněz. Od 5. října nastane výrazné zlepšení ve vašich financích. Po dlouhém čase se lidé narozené ve znamení Panna budou cítit duševně i fyzicky v pořádku. Tento pocit je povzbudí ke zlepšení kondice, pravděpodobně se rozhodnete pravidelně cvičit, nabrat nějaké to ztracené svalstvo. Důležitý je pohyb na čerstvém vzduchu. V rodinném životě je nyní klid. Nečeká vás nic závratného. V roce 2012 nevidět žádné rapidní změny v této oblasti. Budete si užívat harmonii a klid. Na sklonku léta přibude člen do vaší rodiny. Za poslední roky jste prošli doslova peklem co se týká peněz. Peníze měly pod kontrolou vás a ne naopak. Minulý rok jste však tvrdě pracovali na tom, aby se vaše situace zlepšila a letos budete vidět výsledek své snahy. Konečně budete mít finance pod kontrolou. Když i přijde k nepředvídaným výdajům vypořádáte se s nimi v klidu a bez zbytečného stresu. Rok 2012 je pro znamení Panna rokem pracovního úspěchu. Začátek roku slibuje výborné výsledky v práci, což bude mít vliv na vaše povýšení později, pravděpodobně koncem jara, začátkem léta. Budete cítit podporu rodiny a právě proto se váš život stabilizuje. Zvýšený přísun peněz čekejte až po 5. říjnu. V lásce nastanou také klidné dny v tomto roce. Když váš vztah, manželství vydrželo nepříznivý vliv planet poslední tři roky, vydrží všechno. Budete si užívat stabilitu, bezpečnost a komfort. Čeká vás hodně aktivní sexuální období.


Váhy

Minulý rok byl hodně stresující, místy až nebezpečný pro znamení Váhy. Horoskop na rok 2012 ukazuje, že nepříznivý vliv planet bude pořád přetrvávat. Během loňského roku jste se však naučili jak zvládat nepříjemné situace, takže letos by to mělo být o něco jednodušší. Roční horoskop dále ukazuje, že planety Saturn, Pluto a Uran, které měly negativní vliv na vaše znamení se posunou dále začátkem října a vy byste měli mít jednodušší život. V lásce a sexuálních dobrodružstvích se vám bude dařit hlavně do června, od června až po zbytek roku můžete počítat s cestováním, vzděláváním. Finančně by se vám mělo dařit především od srpna. Zdraví bude během roku křehké a vy si musíte dávat na sebe zvýšený pozor. Pomohou vám různé vodní terapie nebo masáže, pití minerálek, plavání, zkrátka vše související s vodou. Pokud se budete cítit vyčerpaní, odpočiňte si. Nezatěžujte své tělo více než musíte. Tento rok je výborným rokem pro rodinu, rodinné záležitosti. Pocítíte podporu nejbližších, ale i vy budete pomáhat jim. Těhotné ženy ve znamení Váhy si musí dávat na sebe velký pozor. Hrozí potraty nebo předčasné porody. Znamení Váhy čeká bouřlivý rozpočtový rok. Můžete se připravit na velké změny. Nejde ani tak o vysoké výdělky jako o to, že se naučíte jak lépe zacházet se svými financemi. Letos se finančně osvobodíte. Musíte si ale dávat pozor, abyste neutratili více než si můžete dovolit co se týká dovolené a zábavy. Milostný život Vah bude letos hodně nestabilní. Jen pevné manželství přečkají toto období bez újmy. Dopřejte partnerovi svobodu a prostor. Oběma vám to prospěje. Svobodným se bude v lásce dařit. Potkají mnoho zajímavých lidí. Milostný život bude však nestálý. Vážné vztahy v roce 2012 nečekejte.

Štír

Minulý rok byl rokem lásky pro znamení Štír. Horoskop na rok 2012 předpovídá, že tento trend bude i nadále pokračovat. Mnozí uzavřeli manželství nebo se jim vztah vykrystalizoval jako seriózní. Lásce se bude dařit až do 11. června. Roční horoskop ukazuje, že vaše vládnoucí planeta Pluto bude v negativním postavení s planetou Uran. Vyplývá z toho pro vás opatrnost.Vyhýbejte se riskantním aktivitám, dávejte si pozor při řízení a podobně. Saturn vstoupí do vašeho znamení 5. října a toto vám způsobí stres. Čekejte ztrátu energie, oslabení imunity, nemoc. Soustřeďte se na správnou životosprávu, otužování, vitamíny a dostatek odpočinku. Finance se snažte vyřešit ještě před koncem srpna. V roce 2012 očekávejte stabilní příjem, podporu partnera či rodiny. Vypadá to tak, že začnete svůj vlastní byznys. Hlavní roli zde sehrají vaše společenské styky. Jupiter vstoupí do vašeho 8. domu 11. června. Toto bude krásný finanční tranzit pro vašeho partnera, manžela. Bude k vám hodně štědrý. Možná investuje do vašeho obchodu. Rodinné záležitosti zůstanou nezměněny. Vybudovali jste své rodině pěkný stabilní domov a společně si ho užíváte. V říjnu může nastat partnerská krize. Je třeba si věci vyříkat, abyste se pohnuli dál. Štíři se mají na co těšit v roce 2012. Čeká je hodně rušný společenský život. Potkáte spoustu zajímavých, vlivných lidí. Tito lidé budou mít vliv na vaši kariéru, finance. Ti, kteří jsou svobodní, najdou letos lásku svého života. Zadání vstoupí do manželství a neseriózní vztahy přerostou do seriózních.

Střelec

Po ostatní roky jste se museli poprat s nepředvídatelnými záležitostmi, dramatickými změnami ve vašem životě. Horoskop na rok 2012 slibuje více stability a klidu. Zdravotně se budete cítit skvěle. Nebude vám chybět energie, ani chuť do života. Pokud jste měli nějaké zdravotní potíže dozvíte se v souvislosti s nimi dobrou zprávu. Nejvíce stresu zažijete mezi 11. červnem a 3. červencem. Snažte se v tomto období více odpočívat. Stačí když se obklopíte pěknými věcmi, poslechne si dobrou hudbu a podobně. Po 3. červenci se však situace znormalizuje a vy se budete cítit skvěle až do konce roku. Střelce čeká hodně aktivní období v kariéře. Budete pracovat sice těžce a naplno, ale budete si to i užívat. Pokud hledáte práci, budete úspěšní. Roční horoskop dále předpovídá, že se vám bude dařit i v lásce. Jupiter i Venuše se potkají ve vašem 7. domě a to slibuje hodně silné citové období. Je zde naděje, že potkáte toho pravého. Rodina by měla prožívat harmonické období. V minulosti jste prošli různými změnami ve vztazích. Situace by měla být letos ustálená. Rýsují se pouze problémy s dětmi. Budou se snažit rebelovat. Komunikace je nejlepším řešením. Finanční záležitosti si budete muset lépe zorganizovat letos. Žádné závratné sumy vás v tomto roce nečekají. Spíše byste se měli zbavit nadbytečných věcí, které již tak nepoužíváte. Pokud máte půjčku dobře si zkontrolujte data splatnosti. V roce 2012 budete cítit lásku na každém kroku. Svobodní budou přitahovat pozornost vlivných lidí. Zadané čeká harmonický rok plný společenských akcí, svateb ... Potkáte nové přátele. Ve společnosti budete hodně oblíbení a často středem pozornosti. Budete se obklopovat inteligentními lidmi, se kterými si máte o čem popovídat.

Hezké poslední dny roku 2011

 


Aktuální články

Reklama