Vítejte a těším se na Vás.


Vyznání kapkám

24. října 2011 v 17:56 | Natty |  Téma týdne

Miluji kapičky deště...

teda nesmím jít někam naparáděná, aby mi nesplihly vlasy.
Ale jinak mám déšť moc ráda, klidně si nasadím kapuci nebo vezmu do ruky deštník a vyrazím na procházku. Ono se totiž za deště strašně pěkně dýchá, tak nějak se jde lehčeji do kopce a také jsem celá červená jako růžička. Smějící se
Horší je, když se k dešti přidá vítr, tak ten přímo nesnáším, zase kvůli těm vlasům, no řekněte děvčata, když stojíme takovou dobu před zrcadlem a pak pár vteřin deště a větru a celá paráda je fuč.
No a co si budeme namlouvat, vlasy jsou koruna krásy, můžeme mít na sobě kostýmek od Chanel, ale když bude hlavička splihlá, tak výsledný efekt je nula.

Další plus pro déšť je příroda.
Po zaprášeném dni, když pěkně sprchne, tak všechno ožije a získá svojí krásnou barvu. Taková růže v zajetí kapiček deště je ještě krásnější, než za slunečného dne.

A kde vítám ještě déšť ?
Tak to by mohla být krásná otázka do soutěže. Ano, kdo jste v tuto chvíli uhodl, že v létě, když rostou houby, tak máte u mě veliký obdiv, protože je pravda, že není krásnější pohled v houbařské sezóně, než lesklé hlavičky houbiček právě po dešti.

Na někoho přichází možná za deště chmury,
ale já jsem pravý opak, já mám při dešti takovou "lyrickou náladu", napadají mě verše nebo si jdu zahrát na klávesy a tiše si zpívám svoje zamilované písničky.

A protože padají kapky deště, tak "básním"...


 


Aktuální články

Reklama