Vítejte a těším se na Vás.


Krasaveček s křížkem

28. září 2011 v 6:31 | Natty |  Deníček

Bylo krásné odpoledne...

sedíme po obědě na terase, popíjíme kafíčko a najednou mi oči sklouzly na zeď chaloupky. Sedí tam ohromný pavouk. Vyskočím a běžím do chaloupky pro foťák. Takového krasavečka si musím zvěčnit. Vždyť jsem nikdy takového neviděla. Manžel povídá: "To je křižák jako vystřižený" a opravdu, při bližším ohledání vidím křížek na zádech toho tvorečka.
Nepatřím k ženám, které "ječí", když vidí pavouka, ne že bych ho chtěla v posteli, to určitě ne, ale na zdi mi teda rozhodně nevadí.
Pavouk přece znamená štěstí a peníze, tak je na venkovní zdi chaloupky vítán. Občas se stane, že nějakého pavoučka objevím i v chaloupce, většinou je to ten nohatý, myslím, že se jmenuje sekáč, tak ho vezmu na lopatku a vyhodím z okna, ale rozhodně neječím, ani nezabíjím.
Moje sousedka má na WC v rohu pavučinu s pavoukem a pěstuje si ho prý pro štěstí, pokud jí to štěstí přinese, tak proč ne. Smějící se


Dočetla jsem se, že právě tento pavouček umí ty překrásné pavučiny, které se nádherně třpytí v paprscích vycházejícího sluníčka.
Takže je to nejen krasavec, ale také umělec.Mrkající

Hodně štěstí.


 


Aktuální články

Reklama