Vítejte a těším se na Vás.


Naše štěstí

8. srpna 2011 v 20:19 | Natty |  Deníček

V chaloupce je veselo…

smích, křik, veselí - to se už druhý den rozléhá v perníkové chaloupce. Děti jsou veselé, je s nimi legrace a člověk se pomalinku vrací do "dětských let" - škoda, že už to je dávno a tak rychle to uteklo.
Zlatíčka dodatečně popřáli dědovi k narozeninám, předali hezké dárečky, mimo jiné i teleskopické hole na turistiku a já je mám slíbené také - to se nám to bude pěkně "štrádovat" po naší krásné Vysočině. Také mezi dárečky byla nová společenská hra "Hobiti", kterou jsme včera hráli dlouho do noci. Byla jsem z toho tak "rozdováděná", že jsem nemohla vůbec usnout a dlouho do noci se převalovala v pelíšku.
Dnes dopoledne jsme si zahráli znovu a navíc, když přijel ještě Lukášek, tak "Člověče, nezlob se". Ani jsem nemusela vařit, dcera uvařila a já si mohla užívat se zlatíčky.
Po obědě se všichni vydali do lesa na houby a nejmladší Lukášek je zavedl na "moje místa", která má se mnou prochozená. Já jsem zůstala s dědou doma a nechala je, aby si také to "houbařské štěstí" užili. Mezitím jsem jim upekla rybízový koláč se sněhovou čepičkou, který slupli hned, jak se vrátili z lesa.


...dcera Naďa, vnoučátka Davídek, Anička, Elinka a Lukášek...

Z lesa přinesli košíček hříbečků, pár kovářů a několik podhříbků,
Po večeři, my děvčata, jsme šly skotačit na Zumbu a ostatní hráli společenské hry.

Takový, možná pro někoho obyčejný den,

ale pro nás zase jeden krásný a až zlatíčka za týden odjedou, určitě budeme na všechny hezké okamžiky s láskou vzpomínat.

 


Aktuální články

Reklama