Vítejte a těším se na Vás.


Co mě čeká

21. června 2011 v 4:57 | Natty |  Deníček
31. května - poslední májový den a já se moc těším na červen s nadějí, že bude pro mě šťastnější než letošní máj...
Na dnešní procházku jsem měla sebou kromě Roníčka i taťku, už se chystám pro vodítko a najednou za prdelkou hupky - šupky a už jsme byli tři. Vzali jsme tašku na kopřivy, neboť moje jsou posečené a potřebuji udělat nálev pro broskvičku. Cestou jsme plánovali dnešní den - procházka utekla jako z vody a po odpočinku jsme sedli na kola a vyjeli na hřbitov zalít kytičky, které jsme včera zasázeli. Cesta je 3 km do kopce a tak jsme se pěkně zapotili - ale cesta zpět byla zase z kopečka s větrem v zádech a tak jsme byli dole "coby dup"
Dopoledne uběhlo, já čarovala s medem a vařila oběd, občas odběhla píchnout nějakou kytičku do záhonu, taťka pokračoval ve stříhání živého plotu.
Odpoledne přijela dcera se zlatíčky a tak bylo v chaloupce hned veseleji. Na dece jsme hráli karty a já musela tradičně vyložit "co tě čeká, o čem nevíš, po čem toužíš, po čem šlapeš, co se dovíš - do dne, do týdne, do měsíce, do roka a po celý život" -
Následovala procházka k rybníkům a navečer, když všichni odjeli, uvařila jsem si mátový čaj a "upadlo mi tělo" ...vzbudily mě hromy, blesky - venku je zataženo a v noci bude asi velká čina ...takový obyčejný den a přesto krásný.

karty.jpg

A co čeká mě ?
Doufám, že pěkný červnový měsíc ve zdraví a spokojenosti
s oslavou mých dvou Toníčků a narozenin nejmladší dcery.
 


Aktuální články

Reklama