Vítejte a těším se na Vás.


"Kluci" pod dubem

24. června 2011 v 10:01 | Natty |  Deníček

Dnes už jsme zase v chaloupce osiřeli,

a já se moc těšila na ranní procházku. Včera jsem nebyla a moc mi to chybělo, ale dodělávala jsem poslední přípravy na oslavu narozenin Ivy. Oslava se vydařila, počasí nám přálo a tak jsme si všichni užili moc hezký den.
Dnes ráno v šest hodin jsem vzala Roníčka a "hupky, šupky" na svojí milovanou procházku. Sluníčko nádherně svítilo a já si cestou "přehrávala" včerejší den.
U lesa ve stráni tentokrát bedly nebyly a tak jsem pokračovala dál lesní cestou a jedním očkem neustále pokukovala vlevo, kde je můj "houbařský ráj" a když rostou praváky, tak už tam "šmejdím". Ale na hřib smrkový je ještě asi čas.
"U studní" jsem našla jednoho hříbečka kováře a na mezi o kousek dál malého "dubáčka", měla jsem z něj velkou radost, ale o dva kroky dál seděl jeho "bráška" a to už je pěkný kousek.
...dnešní úlovek...
Cestou domů jsem prohlédla borůvčí a objevila první modré kuličky. Tak to je znamení, že o víkendu vezmu kelímek a půjdeme si natrhat na svačinku tyto zdravé kuličky.
Svačinku jsem si udělala cestou domů na velikém stromu "vrabčinek" a na chvíli si zahrála na vrabečka a nazobala se těchto sladkých kuliček.

Hezký den.

 


Aktuální články

Reklama